Youtube Kanalında İzlenme Rekoru Kıran Duygusal Video

Aman Sakın Sen Ağlama Kıyamam!

Aman Sakın Sen Ağlama Kıyamam!

Youtube Kanalında İzlenme Rekoru Kıran Duygusal Video

Japon bir babanın küçük kızı için hayatın tüm zorluklarına karşı göğüs gerip mücadele etmesi konusunu olan duygusal reklam tanıtım videosu, youtube video paylaşım sitesi üzerinden paylaşılması ile birlikte sadece 14 gün içerisinde milyonlarca tıklanma rekoruna imza atmayı başardı. Japonya ülkesinin önde gelen reklam firmalarından Medlife firması tarafından hayata geçirilen duygusal ve bir o kadar da anlamı reklam filmi milyonlarca youtube video paylaşım kullanıcılarının duygusal anlar yaşamasına neden olmuştur. Ayrıca paylaşımından itibaren sosyal paylaşım platformları üzerinden de yoğun bir şekilde ilgi gören duygusal ve anlamlı video reklamı, bu sayede youtube video izleme kanalı dışında da, milyonlarca sosyal paylaşımlarda yer almayı başardı.

Duygusal Reklam Videosu Konusu İse Şu Şekildedir;

Hong Kong eyaletinde kayda alınan duygu dolu reklam filminde, bir babanın küçük kız çocuğuna karşı hayatın tüm güçlüklerine direnmesi ve küçük kız çocuğunun mutlu bir yaşam sürmesi açısından maruz kalabildiği güçlükler karşısında yılmadan direnmesini konu almaktadır. Youtube video paylaşım sitesi üzerinden milyonlarca defa izlenme rekoruna imza atan duygusal reklam filminde, küçük kız çocuğunun babasına karşı söylediği anlamlı ve bir o kadar da duygu yüklü sözler, izleyicilerin duygulanmasına neden olmuştur.

Duygusal reklam videosunda küçük kız çocuğunun, hayatın tüm zorluklarına rağmen babasına iltifatlar yapması ve babasının aslında hayatın zorlukları ile mücadele etmesinin farkında olan küçük kız çocuğu babasının bu sayede dünyanın en iyi babası olduğu, dünyanın en yakışıklı babası olduğu, dünyanın en zeki babası olduğu, ancak kendisine zaman zaman mutlu olabilmesi için yalan söyleyebildiği gibi anlamlı sözler söylemesi, duygu yüklü video reklamını izleyenlerin duygulanmasını sağlamıştır.

Duygusal Reklam Videosunun Çekilme Amacı

Duygu yüklü ve anlamı reklam videosu çekiminin temel amacı ise, toplumda hayatın zorlukları ile daha yoğun bir şekilde mücadele eden babaların, bu sayede çocuklarına belli etmeden onları mutlu etmeye çalışması ve onlara daha iyi bir gelecek hazırlaması amacı taşıdığı, reklam video tanıtımı yapan Metlife reklam firması tarafından belirtilmektedir.

Leave a Reply

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE