Yılbaşı Kartınızla Herkesin Üzerine Bırakmak İçin Bu Müthiş İpuçları kullanın Fotoğraf

Yılbaşı

Yılbaşı

Noel Kartınızla Herkesin Üzerine Bırakmak İçin Bu Müthiş İpuçları kullanın Fotoğraf

Artık Aralık sonunda burada ve Yılbaşı hemen köşede, artık kimsenin almak istemediği o sevimsiz fotoğraf için ailenizi toplamak o an geldi.

Ancak aslında her yıl ailenizin Yılbaşı kartı fotoğrafını göndermeyi seviyorsanız veya bu tatil sezonunda Instagram takipçilerinizle paylaşmak için şirin, şenlikli bir resim istiyorsanız. Fotoğrafçı Irene Rudnyk , fotoğraflarınıza sihir eklemek ve onları göz kamaştırıcı hale getirmek için bazı muhteşem sahne arkası önerileri paylaşıyor.

Emily Brown modeli ile Rudnyk, ateşin gerçekleşeceği Noel ışıklarını asmıştı.

Rudnyk Brown’u asılı ışıkların önüne ve pencerenin bitişiğine yerleştirerek, gelen doğal ışık ile içerdeki ılık ışık arasında bir kontrast yarattı.

Fotoğrafçı, objektifin yakınında fotoğraftaki efektlerle oynamak için bazı ışıklar da düzenledi.

Brown’un yüzüne yakın tutan ışıklar da onu sıcak bir ışıltıyla aydınlattı.

İşte son fotoğraflardan biri, kulaklık seti, bir eşarp ve kahve fincanı.

Rudnyk’in bu çarpıcı fotoğrafların hangi kamera ve ayarlar da dahil olmak üzere nasıl kullandığı hakkında daha fazla bilgi edinin.

Profesyonel bir fotoğraf makineniz olmasa bile, ışıkları kullanmanız ve Rudnyk’in yaptığı numaralar akıllı telefonunuzun resimlerini daha da aydınlatabilir. Rudnyk’in Facebook ve Instagram’daki çalışmalarından daha fazla bilgi aldığınızdan emin olun .

Leave a Reply

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE