Yeni Yıl Mesajları

Yeni Yıl Mesajları

Yeni Yıl Mesajları

Yeni Yıl Mesajları, Yeni Yıl 2018’i başlatmanın harika bir yoludur. Bu yeni yıl mesajları, arkadaşlarınızdan ve ailenizden meslektaşlarımıza ve patronunuzdan hayatınızdaki tüm insanlara gönderilebilir. Bir önceki yıl sona erdiğinde, Yeni Yıl umudunu ve iyi dileklerini getiriyor.

Konfeti, havai fişekler ve şampanya dışında, yeni yıl mesajları, tatil tezahüratını yaygınlaştırmaya yardımcı olacak. Yeni Yıl 2018 yeni fırsatlarla yeni bir başlangıçtır;

Sevdiklerinize bu yeni yıl mesajlarını gönderin ve bu yeni yıl tebriklerini almaktan ne kadar mutlu olduklarını görün. Yakınlardaki ve sevdikleriniz için yurtdışında yaşayan bu mesajlar, yürekten dileklerinizi iletmek için olağanüstü bir yol sunar.

Eğer bir yazarsanız, her zaman kendi yeni yıl mesajınızı yazabilirsiniz, ancak “yazar bloğuna” basarsanız, o zaman? Sadece bir kopyalama yapıştırıcısı sizin için bir işi yapmaz. Peki, neden bu mesajlardan ilham alıp kendi benzersiz ve tatlı mesajınızı yaratmıyorsunuz?

Yeni Yıl Mesajı Mutlu Yıllar 2018

Yeni yılda, akranları, arkadaşları, ailesi ve çevrenizdeki diğer insanlar, sevgi, hayranlık, şükran veya saygı için ne hissederseniz duygularınızı doğru bir şekilde ifade edebilecek bir mesaj bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Yaratıcı ve sanatsal bir çizgiye sahipseniz, güzel kartları doldurmak için bu Mutlu Yıllar mesajlarını kullanın. Bu mesajları e-posta veya cep telefonları üzerinden gönderin. Bir şey kesinlikle, duygularınızı serinlemek için eminiz.

1.) Hayatınızın en karanlık saatlerinde bile, yanınızda tek mum tutarak yanmayan tüm alanları aydınlatacağım. Tanrı sizi dünyadaki tüm mutluluklarla dolduracaktır! Mutlu Yıllar 2018!

2.) Bu iyi dileklerin heyecan verici ve sihirli bir Yeni Yılı kutlamanıza yardımcı olmasını diliyorum. Sana çok mutlu bir yeni yıl diliyorum.

3.) Umarım iyi şanslar ve mutluluklarla dolu Yeni Yıl’a alkış verirsiniz. Mutlu Yıllar!

4.) Mesafe bizi birbirinden ayrı tutuyor olabilir, ancak kalplerimiz birlikte. Hayatımın sevinci için Mutlu Yıllar!

5.) Yeni yılın parlaklık ve umut dolu olmasını dileyin; böylece karanlık ve hüzün sizi uzak tutsun. Mutlu Yıllar!

6.) Yeni Yılınızın başarı, sağlık, refah ve mutlulukla dolu olmasını dileriz. Mutlu Yıllar!

7.) Muazzam mutluluk ve şans dolu harika bir yılınız var mı? Sağlıklı kalmak ve daha büyük başarılara ulaşmak. Sizi harika bir yıl diliyoruz!

8.) Yeni Yıl ve yaşam sözlüğünüzü yenilemek için en iyi zaman. Kıskançlık, nefret, intikam, sözlükten açgözlülük gibi sözcükleri kaldırın ve yerinde sevgi, bakım, merhamet, dürüstlük ve tatmin gibi kelimeler koyun. Bu, büyük ve suçsuz bir yıl geçirmenizi sağlayacaktır.

9.) Hayatımıza katılmak bana bağlı olduğum birinin olduğunu ve ihtiyaç duyulduğunda telefon açtığımı garanti eder. Bu yıl sona erdiğinde, hayatımızın içine yerleşen başka bir yıl daha var, birbirimize orada olma şansını veriyoruz. Mutlu Yıllar!

10.) Dünyada henüz görülecek ve yaşanacak birçok şey var. Hayatınızı yaşayın, yeni ufuklar keşfedin, bu yeni yıla yeni maceralara çıkın ve pişman olmayacaksınız.

11.) Bu mesaj size yürekten selamlarımı ve ailenizi iletmek içindir. Umarım harika bir yıl geçirdiniz ve bu sefer daha iyi bir yıl geçireceksiniz. Yakınınızdaki ve sevdiklerinizle vakit geçirin. Keyfini çıkarın!

12.) Yepyeni bir yıl daha burada, enerjinizi şarj edin ve tadını çıkarın. Tüm endişeleri, şüpheleri ve korkuları terk edin ve sadece gülmek, sevmek, yaşamak politikasına uyun.

13.) 2018 hemen köşeyi dönünce, yalnızca bir kez yaşadığınızı, hayatın şort olduğunu, kuralların kırıldığı ve eğlendiğinin ve anıların yaratılması anlamına geldiğini aklınızda tutun.

14.) Bu Yeni Yıl, sizin için arzularım, güvensiz günler, zihin yükü ücretsiz ve sevginin özgür olduğu günlerdir.

15.) Yeni Yıl çözümümüzü birbirimiz için hazır hale getirelim ve onları bizzat tanımıyor olsak bile, diğer insanlara yardım etsiniz. Gelelim biraz iyilik ve tezahürat yayalım!

16.) Yeni Yıl’ın yeni güneşi size güç ve canlılık kazandırırken, Yeni Yıl’ın yeni ayı size barış ve huzur getirsin!

17.) Yeni Yıltaki her güzel gün, daha iyi bir yarın için değerli bir hazine olarak kullanılmasını dilemektedir. Yeni Yılın Keyfini Çıkarın.

18.) Geçmiş yıllar boyunca hep sizden hoşlanmıyordum ve cehennemi rahatsız ettim. Bugün, yeni bir yılın başında size bu sene de devam etmeye devam edeceğim konusunda söz veriyorum. Bununla iyi şanslar!

19.) Yeni bir yıl olsa ve işler değişse bile, ortaklığımıza devam etmeyi ve geleceği daha uzun yıllar boyunca bu bağın verimli bir şekilde devam etmesini umuyoruz. Harika bir yeni yıl diliyorum!

20.) Yıllar gelip gidiyor, ancak bu yıl size özellikle sevgi dolu tepeden tırmanan sağlığın ve mutluluğun iki katı diliyorum. Mutlu Yıllar!

21.) Knock Knock! Ben Yeni Yıl buradayım ve sana olan sevgi, mutluluk, nimet ve servetle buradayım. Açık kollarla içeri gireyim.

22.) Yıllar gelip gidebilir ama dostluğumuz ömür boyu sürer ve asla düşman olmayacağız. Bu nedenle, güneş batmadan önce, sizi mutlu ve muhteşem Yeni Yıl diliyorum.

23.) Bir önceki yıldan çıkıp bu sene girdiğimizde size sevgi, şans, mutluluk ve şaşkınlıkla dolu isteklerini gönderiyorum. Mutlu Yıllar!

24.) Tüm sıkıntılarınızın ve acının Yeni Yıl kararlarınız olduğu sürece sürmesini umuyoruz. Mutlu Yıllar!

25.) Öbür tarafında fırsat yığınlarını bekleyen, açılmamış bir kapı var. Bu yeni yıla tutun ve başarılı bir yıl geçin.

26.) Allah sizi 12 aylık mutluluk, 52 haftalık keyif, 365 gün başarı, 8760 saat iyi şans, 52600 dakika sağlıklı ve 31536000 saniyelik ecstasy ve mutluluk ile duş alabilir! Mutlu Yıllar!

27.) Bu Yılbaşı Bana büyük bir kredi vereceğim ve sonsuza dek unutmam gereken bir bankayı arıyorum. Birini bulursan bana haber ver! Mutlu Yıllar btw!

28.) Çevremizdeki tüm dünya bir yıl büyürken, umarım her zaman olduğu kadar genç ve neşeli kalmış bir kalbe sahip olursunuz.

 

Yeni Yıl Mesajları

Yeni Yıl Mesajları

Yeni Yıl Mesajları

29.) Belki de bu Yeni Yıl, hayallerini gerçekleştiren kişi olacak ve bu yüzden onu eğlenceli ve canlı bir ruhla başlasın! İşte size müreffeh yeni bir yıl diliyoruz!
30.) Önümüzdeki yıla ait tüm negatif eğilimlerimi durdurmak istedim; Ancak o zaman kimsenin kaybeden olmadığını anladım.

31.) Yeni Yılın tüm saniyeler, dakikalar, saatler, günler, haftalar ve aylar sizimuazzam sevinç ve şans getirsin! Mutlu Yıllar!

32.) Hayatımızın yeni bir sayfası daha açtığımız için Tanrı’ya şükretmeliyiz. Her anı en sonuna kadar yaşamak için umutluyuz.

33.) İşte, sevgi dolu, iyi niyetle bağlı ve özenle sarılmış bir sevgi hediyesi ve içten istekleri ile mühürlenmiştir. Mutlu Yıllar!

34.) Gelecek yılın her günü kapınıza mutluluk, heyecan ve tatlı sürprizler getirebilir! Sizi ve tüm sevgilileri muhteşem bir Yeni Yıl dilemek.

35.) Geçen yıl yapılan tüm acıyı, acıyı ve hataları unutun. Bu yıl gerçek ve büyük bir gülümseme ile hoş geldiniz. Mutlu Yıllar!

36.) Yeni Yıl, yeni ufuklar açmak ve tüm hayalleri gerçekleştirmek için mükemmel bir zamandır. İçinizde bulunan gücü ve cesareti yeniden keşfedin ve ilerlemeye devam edin.

37.) Bu yeni yıla
iç barış, gerçek aşk ve koşulsuz sevinç kutsanabilir mi?
Mutlu Yıllar!

38.) Yeni Yıl’da, tüm sıcak hatıraları geriye dönüp bakarız, başarılarımızdan gurur duyarız ve önceki hatalarımızdan ders alırız. Sonsuz eğlenceli ve gülücükle dolu bir yıl geçirin.

39.) 2018’in ilk güneşinin doğuşundan önce, tüm ışınları sizin için başarı ve mutluluk bereketmeme izin verin. İşte size harika bir Yeni Yıl dileğiniz!

40.) Bu Yeni Yılı birlikte bir araya getirirken, her zaman birbirimiz için orada olacağımıza ve her sonbaharda ve eksiklikte yükselmeye söz verelim. Mutlu Yıllar!

41.) Başarıya giden yolda olduğunuzda, en önemli kural ilerlemeye devam etmek ve asla geriye dönmek değildir. Hedefinize ulaşabilir ve değerli bir yolculuğa çıkabilirsiniz!

42.) Bu Yeni Yılında kendine bir söz verelim. Ülkemiz için daha iyi bir insan, daha iyi bir aile bireyi ve daha da önemlisi daha iyi bir vatandaş olmak için bir vaat.

43.) Gece karanlıktır, ancak günler parlaktır, başınızı ve kalbinizi doğru bir yerde tutun. Neredeyse olduğu için üzülme. Evet! Yaklaşan bir Yeni Yıl hakkında konuşuyoruz.

44.) Senin için en iyi dilek, önümüzdeki yıla değil, daha uzun yıllardır gelmektir. Sallanan yeni yıla sahip ol!

45.) 2017 dışarı gidiyor … Yeni Yıl 2018 geliyor! Bir bükülme dönüş, dönüş ve gece boyunca dans yapın. 365 gün boyunca eğlenmek ve eğlenmek dileğiyle.

46.) Mutlu iseniz, yüzünüzde bir gülümsemeyle bu Yeni Yılı kutlayın. Mutlu değilseniz, yakınınızdaki ve sevdiklerinizi bu Yeni Yılı’na gülümsetmek için yapın.

47.) Yapılmayan veya bazı şeyler söylenmeden bırakılan ancak geri alınamayan şeyleri mutlu bir yeni yıl dilemektir.

48.) Yeniden hayatınızda yeni bir yıl görebildiğiniz için minnettar olun. Geçmişteki kusurlarınızı öğrenin ve dünyayı yüksek alkoliklerle izleyin!

49.) Size çok mutlu yıllar diliyorum! Sevdiklerinizle gününüzü kutlayın ve Yeni Yıl’da çok fazla sevinçle yüzükleyin!

50.) Allah, sizi ve sevdiklerinize dünyadaki tüm sevgiyi, şans ve mutluluğu diler! En iyi dilek ve mevsim sana benden Yeni Yıl için tebrik.

51.) Bu kutlama vesilesiyle, muhteşem bir Ocak, huzurlu Şubat, keyifli Mart, hoş Nisan, stressiz May, keyifli Haziran, mutlu Temmuz, mübarek Ağustos, harika Eylül, şenlikli Ekim, güzel Kasım ve eninde sonunda mutlu olmanızı dileriz. Aralık! En son ama en azından en heyecan verici ve büyüleyici Yeni Yıl’a sahip ol.

Yeni Yıl Mesajları ve SMS

Yeni Yıl Mesajları

Yeni Yıl Mesajları ve SMS

52.) Her gün batımı bir gün hayatımızdan uzaklaşsa bile, her gündoğumu, sadece bizim için umut ve imkânlarla dolu yeni bir gün getiriyor. Her gün en üst noktaya kadar yararlanın.

53.) Birinin hatalarını veya hatalarını değiştirmek için kimse zamanında geri dönemez. Dolayısıyla, geçmişi düşünmeyi bırakın, daha parlak bir gelecek yapmak için şu an üzerinde çalışın.

54.) Daha iyi zamanlar geçiriyorsunuz, hayatınızın tahrip edici nedenlerinin hepsine bakın ve ileride çaba göstereceksiniz.

55.) Bu kanatları elde edin ve yeni yüksekliklere ulaşın! Bu Yeni Yılı sonuna kadar güzelleş ve güzelleş.

56. Evlerinizde sevinciniz olsun, kalbinizde sıcaklık olsun. Yeni Yıl yaklaştıkça, size iyi haberler ve sevgiler getirmesini umuyoruz!

57.) Yeni Yıl, karlı kış geceleri yoluna girerken, size sıcak bir merhaba ve sıkı bir sarılma gönderiyor! Mutlu Yıllar!

58.) Sen bir rüya
görürsün ve bir yapıyorsun. Her yıl geçmişe kıyasla
büyük başarılar sergileyebilir ve başarabilirsiniz
.
Yeni Yıl için en iyisi.

59.) Kendiniz için yapabileceğiniz en büyük hikayeyi oluşturun. Yeni Yılın yeni kitabını açın ve yazıya başlayın!

60.) Her sabah kalktığınız ayda, aynadaki görme sizi sevindirir ve karşınıza çıkan herkesi memnun edersiniz! Mutluluk yaymak ve bu yeni yıla tezahürat yapın!

61.) Yeni Yıl’ın şafağı yaklaştıkça, size daha iyi ve tatmin edici bir yarın vaat eder.

62.) Geçen yılın tatsız deneyimlerinden hiçbir şey unutun ve sizin için sakladığı mutlu şeyleri bekleyin.

63.) Yeni Yıl Tırmanmaya Geliyor! Keyifli bir şey yapın!

64.) Yeni Yıl yalnızca tarihleri ​​değiştirmekle kalmaz, aynı zamanda bütün yönü de değiştirir. Yıl neşe dolu ve güzel olalım.

65.) Kötü zamanlar bu Yeni Yılı umut ışını getirir.

66.) Yeni Yıl yeni umutlar, daha yeni kararlar ve yeni mutluluk getirsin.

67.) Yıl biterken, olumsuzluk ve zorlukların hepsi de bitebilir; Yeni Yıl pozitif olanların hepsini başlatabilir mi?

68.) Yeni Yılın her günü, tatlı koku yavaş yavaş tabakanın her katına çıkarken serpilmesine neden olan bir çiçeğin kıvrık yaprakları gibi hoş sürprizler ortaya koyabilir.

69.) Yeni Yıl, başarı hikayelerini dokumanızı sağlayacak fırsatların bolluğunu getirsin.

70.) Dünyada bir yıl daha büyüdükçe, yeni ve genç neşeli yeni yıl kalıcı bir kalbe sahip olmanızı rica ederim.

71.) Senin için istediğim şey, yalnızca ertesi yılla sınırlı değil, daha çok, bu hayatta ve ötesinde yaşadığın bütün yılların her biri için. Devam eden bir Yeni Yıl ol.

72.) Bu Yeni Yıl, hayaletler, özlemler ve sevinçlere yer açtıkça tüm korkularınızı, şüphelerinizi ve endişelerinizi geri alabilirsin.

73.) Bu yıl çantasını paketlediği için kötümserlik ve sıkıntıların hepsini de aynı şekilde yapmak isterim ve Yeni Yıl başarıyı getirir ve sonuçların sizin için coveted olmasını isterim.

74.) Her yıl, bizim ve bizim için daha iyi bir dünya hayal ediyoruz. Bu yıl, dünyayı sizin, ben ve herkes için daha iyi bir yer haline getirmek için sorumluluğu üstlenmemize izin verin.

75.) Bu Yeni Yıl hayatınızın öyküsünü istediğiniz gibi yeniden yazmak için gücünüz olabilir.

76.) Bu Yeni Yıl asla acı çekmeyin ve berraklığınızı ve pozitifliğinizi şaşkına çevirmekten asla vazgeçmeyin; zira güneşin yaşamınıza getirilmesine yardımcı olacak olan son erdemler budur.

Yeni Yıl Mesajı

Yeni Yıl Mesajı

 

77.) Yeni Yılın mükemmel olamayacağını unutmayın. Ancak negatifleri görmezden gelmeniz ve pozitifleri kucaklamanız gerekir.

78.) Bu yeni yıla ruhunuza dalıp kendinizle sonsuz bir dostluk kurabilirsiniz.

79.) Yeni Yılın her günü kutlu sayanlar tarafından çevrelenebilir.

80.) Yeni Yılınız için açık fikirli olmanızı diliyorum, hayatın küçük sürprizlerden nasıl geçeceğini asla bilemezsiniz.

81.) Bu Yeni Yıl, aldığınız her adımı Allah’ın lütfu ile yönlendirmiştir.

82.) Hayır Yıl, gül yatağı olabilir. Ancak önümüzdeki Yıl boyunca her engelin fırsata dönüştürülmesi için cesaret ve güven isterim.

83.) Yeni Yılınız güneş kadar aydınlık ve çiçekler kadar güzel olmalı.

84.) Geçen yıldaki hayallerin hepsi bu Yeni Yıl boyunca başarılara dönüşebilir.

85.) Bütün rüyalarınızı yerine getirmek için yürürken bu Yeni Yıl yolunuzu engellemek için hiçbir korku gelebilir.

86.) Yaşlılık geçtiği gibi bütün kederleri ve sıkıntıları elinizden alıp gelecek günlerinizi gün ışığı ve mutluluğu ile şimdi ve her zaman doldurun.

87.) Bu Yeni Yıl, sizinkini her uzattığınızda sevecen ama sağlam bir dostluk ve dostluk eli bulabilirmisiniz.

88. Gerçek başarı, yalnızca hazır olanlara gelir. Bu yüzden asla geri çekilin ve her zaman yeni zorlukları kabul etmek için cesaret edin. 2018’de çok mutlu yeni bir yıl diliyoruz.

89.) Telefon hatları sıkışmadan ve İnternet asılmadan önce size çok mutlu bir yıl dileyim. Mutlu Yıllar 2018!

90.) Yeni yılda parti yapalım. Mutlu Yıllar 2018’i benimle bütün gece kutlayın, böylece yılı birlikte bitirip yeni yıla başlayabiliriz.

91.) 2018 yılında başarılı olmanızı ve belirlediğiniz tüm hedeflere ulaşabilmenizi sağlayın.

92.) Yeni Yıl umutlarla gelir ve bize yeni bir başlangıç ​​için yeni cesaret ve inanç verir. Sana çok mutlu bir yıl diliyorum.

93.) Şerefe heps ..! 2018 yılbaşı gelecek. Mobil şebekem sıkışmadan önce size çok yeni bir yıl dilerim ..

94. Yeni Yıl, hayatın zorluklarıyla yüzleşmek için güç verir ve her durumu adım adım atmak için yelkeni ayarlamaya cesaret edersiniz.

95. Yeni Yıl, paylaştığımız tüm anıları, yaptığımız eğlenceli şeyleri, mesafe için verdiğimiz tüm sırları hatırlamak için zamandır dostluğumuzda bir kırılma oluşturabilecek en son şeydir.

96.) Bu yeni yıla, ahlâklarını zafer kazanmaya ve erdemleri kucaklamak için cesaret verin.

97.) Bu yıl, daha katı hale getirdiğiniz çözümleri takip etme ve yaşamınızda gerçekten arzuladığınıza ulaşmak için bir söz vermeye devam edin ..

Yeni Yıl SMS

98. Yeni Yıl geldiğinde, hayatımızı daha iyi ve daha iyi yapabilmek için yeni fikirler ve umutlar getiriyor. Mutlu Yıllar !

99.) Yeni Yıl size oynamak için taze 365 gün verir – kalbinizin istediği her şeyi doldurun, böylece yıllık döngüsün sonunda pişman olmazsın.

100.) Yeni Yılın Umut getireceğine dair tüm yeni umut ve vaatlerin yanında, birlikte çalışmak için bize daha fazla fırsat da getiriyor. Sizi çok mutlu ve başarılı bir yıl diliyoruz.

101.) Size Mükemmellik, Müreffeh, Mutlu, Sağlıklı, Parlak, Keyifli, Enerjik ve Son derece Mutlu, Yeni Yıl Mutlu Olun dileriz 2018.

102.) Hepimiz gözlerimizi kapatın, 2017 yılına sıcak bir vedalaşın deyin. Allah’ın bize verdiği her şey için bağış yapın, tüm hatalarımız için af dileyin ve nihayetinde daha iyi bir yıl 2018 dilek edin.

103.) Aşk kuşları r şarkı, Çan çalan, bütün gece n gece sadece nasıl ua mutlu yeni yıl 2018 istiyor Im.

104.) Seni bu yeni yıl arifesinde sevgi dolu bir ruhla korusun, her arife onun Adamı öper ve her Adam arifesinde toplansın.

105.) Kesin ve 2017’yi boşaltın. 2018’in elinde tutun ve birlikte oynayın. Mutlu Yıllar.

106.) Bu yeni yıl, umut ve iyimserlik okyanusuna yeni bir sıçrama yapmaya ve tüm kin, hüzün kendinizi serbest bırakmak. 2018’e alkış.

107.) Taze TAVSİYE, TAZE PLANLARI, Taze Dostluklar, Tazelik Duygular, Yeni Tatbikat. 2018’e taze bir TUTUM ile hoş geldiniz. Mutlu Yıllar.

108.) Bu yeni yılda tüm gayretleriniz meyvelerini taşır ve tatlılığıyla hayatınızı doldurur.

109.) Yeni sayfalarınızı açmanız ve yeni bir yılı başlatmanız için zamanı geldi, çünkü yeni yılı.

110.) Yeni Amaç, Yeni Rüyalar, Yeni Başarımlar Evrything Sizi Bekliyor. Başarısızlıkları unutun. Hatalarını düzelt. Elbette Başarı senin. YENİ YIL 2018 GÜVEN.

111.) Şans, ur ellerde değil Karar ur ellerde Ur karar şans getirebilir Ama şans ur kararını veremez, bu nedenle daima kendine güvenirsin. Mutlu Yıllar 2018.

Yeni Yıl SMS 2017

Yeni Yıl SMS 2018

112.) etrafında toplanıp pırıl pırıl yeni yılın şafaklarını kutlayalım. Sevinç, sağlıklı ve sürpriz hediye getirebilir mi? Mutlu bir yeni yıl için en iyi dileklerimle.

113.) Yıl yeni, umutlar yenidir, özlemler yeni ama mutluluk ve refah için benim sıcak istekler sizin ve ailen için aynı kalır. Mutlu Yıllar.

114.) Hepinize çok mutlu ve eğlenceli dileriz Yeni Yıl doldurun, dünyanın sonu yok denecek kadar çok şey görülecektir.

115) Günleri 2018 yılına gül gibi kokulu, gökkuşağı kadar renkli, güneş kadar aydınlık, şımarık gibi mutlu ve neşeli olarak selamlıyorum.

116.) Takvim, sosyal ağ siteleri mesajlaşmadan önce, mobil ağlar sıkışmadan önce yeni bir sayfa açmadan önce size harika, mutlu, sağlıklı ve müreffeh bir Yılbaşı dilemek için sessiz bir an geçmeme izin verin.

117.) 2018 yılı, boşluğunuzun 365 sayfasını güneş altındaki tüm renklerle doldurmak için müdahale etmenizi bekleyen boş bir kitap gibi olmasını, hayatınıza canlı bir ek kazandırmasını isteyin.

118.) Yeni Yıl 2018 sizi kutlamak ve gülmek ve güllerle dolup taşan harika günlere sahip olmak için bir sürü sebep verir.

119.) 2018 yaklaşırken, başarıların yanı sıra 2017 başarısızlıklarına bir göz atın; böylece sizin için en doğru yolun ne olacağını bilirsiniz.

120.) Yeni yıl, sayfalarınızı güzel ayetlerle doldurmak için hayatınızın yeni bir bölümüne başlarken yeni yeni başlangıçlar yapmak için en iyi zamandır.

121.) Sen bir rüya
görürsün ve sen de bir yardımcısın.
Hayal edin ve
her geçen yıl daha büyük başarılar edinebilirsiniz .
Yeni yıl için en iyisi.

122.) Bu yeni yılda tüm rüyalarınız gerçeğe dönüşür ve tüm çabalarınız büyük başarılara dönüşebilir.

123.) Yeni yıl başlayacağımıza göre. İyi anları dileyerek anılarımızda yaşamak istiyoruz.Ve zor zamanlardan dersler çıkarabiliriz. Bu bizi her zamankinden daha güçlü ve daha iyi hale getirecektir.

Yeni Yıl Mesajı Mutlu

Yeni Yıl Mesajı Mutlu

124.) Yeni ve yeni yılını kutlamaya izin verir
, gördüğü her anı kutsasın,
Bu kutlu olsun, bu yeni yıl kutlu olsun.

125. Yeni yılda, her yaprağı yavaşça açan yeni bir çiçek gibi gelin. Yeni Yılın her günü hoşnutluk ve barış hoş kokusu ile dolmuş olsun.

126.) Herbirini çevrenizdeki insanlar için özel kıldığınız gibi, Yeni Yıl’ın her günün zirvesinde sağlık, bolluk mutluluk ve güneş ışığı, bol lüks ve refah ile doldurulması için çok özel bir olmasını diliyorum. ve Zen sükunet gibi.

127.) Bu Yeni Yılı sadece tarih ve saatin kronolojik bir değişikliği olmak yerine sizin ve aileniz için özel bir şey olabilir.

128.) Bu Yeni Yıl senin için dilek, ruhunuzla bağlantılı hissettiğiniz gibi kendinizle barışık olmalısınız.

129.) 2018 yılı size rüyalarınızı gerçekleştirme, güçlü yönlerinizi keşfetme, iradenizi harekete geçme ve yaşamın yolunu gösterecek basit zevkleri sevinçlendirme fırsatı sunabilir.

130.) 2018 yılının her günü size her gün eğlenceli ve mutluluk dolu küçük şaşkınlıklar ve sevinçler getirsin diyelim.

131.) Bu Yeni Yıl, sizin için arzularım büyük hayal etmek, ancak hayatın size sunduğu basit nimetlerle tatmin olmak; geleceğe yönelik güçlü planlar yapmak, ancak günümüzün küçük neşeli anlarını hiç dikkate almayın.

132.) Yeni Yıl 2018’i, parlak ve güzel bir gelecek elde etmek için takip etmeniz gereken doğru parçaya karar vermeniz için size açık bir zihin kazandıran eğlenceli bir kalp ile başlayabilir misiniz?

133.) Bu yeni yıl hayatında barış ve sevinç getirip sizi mükemmele götürür. 2018’de çok mutlu yeni bir yıl diliyoruz.

134.) Gözleriniz, zihniniz ve kalbiniz, hayatınıza yeni bir boyut kazandıran yeni bir yılı başlatmanın gerçek ruhuyla dolunumda bulunsun. Yeni yılınız kutlu olsun!

135.) Bu yeni yıl mesajında ​​söyleyecek çok şey yok, ancak dudaklarınızı biraz gerginleştirmek ve bu dünyayı tatlı bir gülümseme ile aydınlatmak için istemek.

136.) Kitabı boş bırakacağız, kendimize kelimeler koyacağız, kitaba FIRSAT deniyor ve ilk bölümü yeni yılın günüdür. Seni büyük bir yıl vazgeçilmez kıl.

137.) Arkadaşlar konuştuklarında yürürken yürürken görünen kadar güzel değildirler.Eğer sevdikleri ve kaygı duydukları için samimiyet gösterdikleri için arkadaşlar güzeldir. Sevgili arkadaşın olarak her zaman ilerideki harika bir yıl geçirirsin.

138.) Yeni yıl umudun, refahın ve mutluluğun yeni bir güneş yükselişi gibidir; onun düşüncelerinin, sözcüklerin ve eylemlerin yeni bir başlangıcı gibi; onun yeni bir enerji, güç, düşünce gününü ve onun gibi dualar, arkadaşlar ve sevgiden oluşan bir sürü şey. Mutlu yıllar

139. Hayat size her zaman ikinci şans veremez, bu nedenle bir başka mutluluk, servet, refah ve sevinç yılını görmek için hayatta olduğunuz için Tanrıya şükredin.

140.) Yeni eğlenceler keşfedin, yeni yolculuklara başlayın ve 2018’de hayatınıza daha fazla anlam verin. Mutlu Yıllar 2018

141. Her günbatımı bir gün hayatımızdan bir parça çelik olursa olsun, ancak her gündoğuş bize umut vermek için bir gün daha verir! Yeni keşiflerin daima hayatınızın bir parçası olmasını diliyoruz. Mutlu yıllar.

142.) Gerçek başarı sadece, hazır olanlara aittir. Hiçbir yere geri adım atmaz ve her zaman yeni zorlukları kabul etme cesareti bulursunuz. Sizi çok mutlu yeni bir yıl dileyim.

143.) Mutlu bir yılbaşı için, basit ve basit bazı kurallara sadık kalın. Kendinize ve yeteneklerine inançlı ol. Şanslarınızı ağlamadan önce kutsamalarınızı sayın. Her gün birer birer almayı öğrenin. Kendiniz için ayrılma fırsatları yaratmak asla bir seçenek değildir. Her şeyden önce kanatlarınızın altına tuttuğunuz şeyleri gerçekleştirin; asla tamamlanmadan vazgeçmeyin.

Yeni Yıl Selamlık Mesajları 2018

Yeni Yıl Selamlık Mesajları 2018

144.) Yeni Yıl’ı sadece yeni bir görünümle değil aynı zamanda önümüzdeki yıllarda işleri basitleştirmek için yeni ve pozitif bir yaklaşımla benimseyin

145.) Mutlu olun ve yıl boyunca herkese iyi mutluluk ve mutluluk yayın.

146.) Geçmişten öğrenilecek bazı önemli dersler vardır, böylece kazanmak ya da kaybetmek olsun, her yılın sonunda önemli olan dersi öğrenmektir.

147.) Bu, tüm dünyadaki insanlara yeni bir yıl demiş olduğumuz 1 Ocak’ta doğan ve bunun için kutluyoruz, dünyadaki bütün insanlara aittir. Çocuklar (1 Ocak’da doğmuşsun) yalnızca siz, aileniz, doğum gününüzü kutlayan arkadaşlarınız değil, etrafınızdaki ve sizin için kutluyor olan bütün dünyayı değil, mutlu olmalısınız, bayanlar için bir kez daha doğum gününüz gelecek .

148.) Kötü olay olduğunda kötülük yapar. Diğerlerinin ihtiyaç duyduğu, ihtiyaç duyanların ilk beslenmesine izin verin anlayın lütfen … Bu sene boyunca susuzluğun sona ermediği için, yeni yılda hep birlikte gelmeyi bırakacağımızı umuyoruz.

149. Lady Luck, bu yeni yılda sizi iyi şanslar ve tezahürat eder ve 2018 yılı şimdiye kadar hayatınızdaki en iyi yıl haline gelebilir.

150.) Yeni Yıl sizi en iyi sağlıkta görüp, yaşlı sözler sağlıklı geçtiği için tezahürat yapsın, bir insanın sahip olabileceği en iyi zenginliktir.

151.) 2018 yılında eski dostlarınıza ulaşabilir, günlerinizi mutluluk, kahkahalar ve tezahüratla dolduracak kadar yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

152.) Yeni Yıl şafaklarının karanlığı tüm hayatınızdan silebilir ve bunun yerine parlak renklerle doldurabilirsiniz.

153.) Geçmişin saçmalıklarına, gittiğiniz yılı hatırlamak gibi asla pişman olmayın. Yılbaşı markasına hoş geldiniz gibi, o saçmalıklardan öğrenmeli ve tecrübelerinize göre başka bir tüy gibi kullanmalısınız.

154.) Her zaman birbirimizle irtibat kuramayabiliriz, fakat hep dualarımıza katılıyorum ve hayatınızdaki en iyi dileklerimle.

155.) Bu yıl sonuna gelince, Yeni Yıl başlıyor. Yeni Barış, Yeni Anlama ve Yeni Mutluluk ile bir yıl olacağına dua edelim

156.) Işık hep daima etrafınızda olabilir, umarım sizi çevreleyebilir. Yaralarınızın sönmesine izin verin; kalp, iyilik, sevgi ve bilgeliği kucaklıyor. Gülümseme asla dudaklarınızı bırakmayın ve yanaklarınızda sağlıklı bir parlaklık kalın. Tüm arzuların doğru olsaydı; Bu senin için yeni yıl diliyorum.

Leave a Reply

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE