Pnömoni, bir veya her iki akciğerde dokunun iltihaplanmasıdır (şişme). Mantar, virüs ve bakterilerin neden olduğu enfeksiyon sonucu olur. Antibiotikler keşfedilmeden önce, bu durum yüzünden tüm pnömoni hastalarının 1 / 3’ü öldü.Bugün, her yıl 3 milyondan fazla kişinin pnömoni geliştiği tahmin edilmektedir. Hastaların yarısından fazlası, tedavi için hastaneye kaldırıldı. Bu kişilerin çoğunun iyileşmeyi başarabilmesine rağmen, bu enfeksiyondan% 5 ölecek gibi görünüyor .

Önde gelen ölüm nedenlerinin 6. sırada yer alan pnömoni, onu ciddiye almalısınız enfeksiyonudur. Streptococcus pneumoniae bakteriyel pnömoninin ana nedenidir. Başlangıçta, bu pnömoni formu titrek titreme, ateş ve pas rengi balgam üretimi ile karakterizedir. Olguların% 20-30’unda enfeksiyon kan içine yayılır ve  bu hastaların% 20-30’u ölür.

Tedavi olarak antibiyotikler

Bu tip pnömoni tedavisi söz konusu olduğunda, çoğu insan amoksisilin, penisilin ve klavulanik asit (Augmentin) gibi antibiyotikler ve klaritromisin, azitromisin ve eritromisin gibi makrolid antibiyotikleri kullandı. Penisilin bu enfeksiyonun tedavisinde ilk tercih olmuştur. Daha geniş spektrumlu antibiyotiklerin gelişiyle önemli ilaç direnci gelişti.

Suya 3 Damla Kekik Yağı Ekleyin ve Akciğeriniz Üzerine Neler Oluyor Görelim

Kronik ateş, enfeksiyonlar, idrar yolu enfeksiyonları, sarılık ve dizanteri tedavi etmek için yüzlerce yıldır Uzakdoğu ve Orta Doğu’da keklik yağı kullanılmıştır. Kekik yağının güçlü antibakteriyel özelliklere sahip olduğu bilimsel olarak gösterilmiştir. Kalsiyum, potasyum, manganez, magnezyum, çinko, bakır ve bor içeren yüksek mineral içeriğinden dolayı terapötik avantajlara sahiptir. Bu yağ tamamen güvenlidir ve antibiyotiklerle birlikte bakteriyel enfeksiyonla mücadele için kullanılabilir.

Tek yapmanız gereken günde 3 damla Keklik Yağ elde etmektir (bir bardak portakal suyuna koyabilirsiniz). Birkaç saat içinde, önemli gelişmeler fark etmelisiniz. Belirtileri ortadan kaldırana kadar bu işlemi her gün 5 gün boyunca tekrarlamanız önerilir.

 

Suya 3 Damla Kekik Yağı Bırakın ve Akciğerlerinize neler olduğunu görün 1