Suudi Arabistan Ülkesinde Bulunan Dev İnsan İskeleti

 

suudi arabistandaki mucize buluş

suudi arabistandaki mucize buluş

Suudi Arabistan Ülkesinde Bulunan Dev İnsan İskeleti

Suudi Arabistan ülkesinde gerçekleştirilen arkeolojik kazılar sonucunda bulunan dev insan iskeleti görenlerin şaşkına dönmesine neden olmuştur. Suudi Arabistan ülkesinde petrol arama hizmeti sunan Amarco isimli Amerikan kökenli bir firma tarafından yapılan kazılarda tesadüfen bulunan dev insan iskeleti hakkında henüz detaylı olarak bilgiler sunulmasa da, bu dev iskeletin, Kuran-ı Kerim’deki bazı ayetlerde geçen Add Kavime ait olduğu tahmin edilmektedir.

Peki Add Kavmi Kimdir?

Birçok tarihi kaynaklarda da belirtildiği üzere çok eski dönemlerde yani 100. yy öncesinde yaşadığı belirtilen Add Kavmi, özellikle dev cüsseli insanlardan meydana geldiği ve bu sebeple de diğer kavimlere baskı ve şiddet uyguladığı yönünde tarihin en zorbo kavimlerinden biri olduğu belirtilmektedir. Suudi Arabistan ülkesinde bulunan dev insan iskeletinin bu kavme ait olduğu bilimadamları tarafından dile getirilirken, bu kavmin yeryüzünde zorbalık ve anarşiye sebep olması sayesinde Yüce Allah tarafından helak edilerek yeryüzünden silindiğine dair birçok tarihi arşivlerde bilgiler yer almaktadır.

Suudi Arabistan Ülkesinde Bulunduğu İddia Edilen Dev İnsan İskeleti Montaj Olabilir Mi?

Youtube video paylaşım kanalı üzerinden paylaşılması ile birlikte milyonlarca defa izlenme rekoru kıran Suudi Arabistan ülkesinde bulunan dev insan iskeleti montajlama olması söz konusu olmamaktadır. Tamamen gerçek kamera kayıtları ile alınan dev insan iskeleti, 4-5 katlı bir apartman boyunda olup, tamamen dev bir insana ait olduğu tespit edilmiştir. Ayrıca ilgili firma tarafından da haberin doğrulandığı ve bu sayede Suudi Arabistan ülkesinde bulunan dev insan iskeletinin gerçek olduğu söz konusu olmaktadır.

Dev İnsan İskeletinin Yer Aldığı Alana Amarco Firması Yetkilileri Dışında Kimse Giriş Yapamıyor

Suudi Arabistan ülkesinde bulunması ile birlikte sosyal paylaşım siteleri üzerinden ve youtube video paylaşım sitesi üzerinden milyonların izlediği dev insan iskeletinin yer aldığı bölgeye ise, şimdilik yalnızca Amarco isimli Amerika Birleşik Devleti petrol arama firması yetkilileri giriş yapabilmektedir. Halen birçok yönden gizemini koruyan dev insan iskeleti, devasa boyutu ve ürkütücü görünümü sayesinde, izleyicilerin korku dolu dakikalar yaşamasına neden olmuştur.

Leave a Reply

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE