Sahiplerini Yiyen 5 Evcil Hayvan

Sahiplerini Yiyen 5 Evcil Hayvan 1

Sahiplerini Yiyen 5 Evcil Hayvan

Sahiplerini Yiyen 5 Evcil Hayvan

1- Sahibini Yiyen Dev Domuzlar

Domuz çiftçiliği ile uğraşan Terr Garnır, her gece olduğu gibi, bir gece yatağından kalkarak evcil domuzlarını beslemek için domuzların bulunduğu ağıla giriş yapmaktadır. Aradan bir müddet geçmesine rağmen halen eve dönmemesi sebebiyle ailesi tarafından aranan Garnır’ın dev domuzlar tarafından parçalanmış cesedine ulaşılmıştır. Burada ilginç olan önemli ayrıntılardan biri de, Garnır’ın sahip olduğu evcil domuzların sıradan domuzlara oranla iki kat büyük olmasıdır.

2- Evcil Piton

Evde evcil de olsa en sakin ve zararsız bir yılanın beslenmesi günümüz toplumlarında yaygın olarak görülmese de, Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşayan bazı ailelerin bu durumu son derece doğal olarak gördüğü bilinmektedir. Amerika’lı genç bir çiftin evinde beslediği dev evcil piton yılanının birgün evdeki küçük kıza saldıracağı ve onu yemeye çalışacağı kimsenin aklına gelmesi söz konusu olmamaktaydı. Ancak çiftin, dev evcil piton yılanını kafesinden dışarı çıkmaması açısından yalnızca bir yorgan ile üzerini kapatması evdeki küçük kızın hayatına mal oldu. Kafesinden kaçarak küçük kıza doğru yöneldiği belirtilen dev pitonun 1 ay boyunca aç bırakılması sebebiyle küçük kızı öldürerek yemeye çalıştığı yetkililer tarafından belirtilmiştir.

Sahiplerini Yiyen 5 Evcil Hayvan 2

Sahiplerini Yiyen 5 Evcil Hayvan

3- 7 Adet Dev Kertekele Onun Sonu Oldu

Sıradan evcil hayvan beslemek yerine tam 7 dev Amazon kertenkelesi beslemeye karar veren Ramıld Kaf, dev kertenkelelerin onu öldürerek yiyeceğini elbette ki bilemezdi. Evden uzun süre dışarı çıkmamasından kuşku duyan komşuları tarafından güvenli görevlilerine haber verildiğinde ise, artık çok geçti, dev kertenkelelerin Kaf’ın cesedini yediği kamera kayıtlarına alınmıştı.

Sahiplerini Yiyen 5 Evcil Hayvan 3

Sahiplerini Yiyen 5 Evcil Hayvan

4- Evcil Köpekleri Tarafından Parçalanan Adam

Andre Lumboga isimli 50 yaşındaki adam tatil dönüşünde evine geldiğinde dışarıdaki valizlerini fark eden komşuları hemen güvenilik görevlilerine haber verdi. Eve gelen görevliler, adamın kesin kafasını mutfakta ve vücudunun ise, salonda yer aldığını gördüğünde iş işten geçmişti. Komşularının belirttiği üzere, Lumboga, 30 günlük tatil süreci boyunca evcil köpeklerini aç bırakmıştır.

Sahiplerini Yiyen 5 Evcil Hayvan 4

5- 14 Gün Boyunca Aç Bırakılan Evcil Köpekler

Harry ve Sally ismindeki 2 evcil köpeğin evde 14 gün boyunca sahibi tarafından aç bırakılması, 2 evcil köpeğin ruhsal bunalımda bulunan ve bu sebeple intihar eden sahibini yemesi ile son bulmuştur.

Leave a Reply

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE