pokemon go

Pokemon Go Bot ile Nasıl Oynanır?

pokemon go

pokemon go

Dünyayı kasıp kavuran Pokemon Go’yu bot ile oynamanın yolları var. Bot bulup kullanarak pokemon go da daha hızlı ilerleyebilirsiniz. Öncelikle yapmanız gereken ilk şey, pokemon go botlarının bulunduğu farklı sitelere girerek , dilediğinizi seçebilirsiniz. Yer seçimi yaptığınızda, konumlar sizi otomatik olarak pomekon duraklarının en çok olduğu yere gönderir. Bot kullanırken, dikkatli olmanız gerekiyor. Çünkü bu kullanım yasal değil, yakalanmanız halinde, oyuna tekrar girememe gibi bir durumla karşılaşabilirsiniz.

Pokemon Go Oyununu Necrobot ile Nasıl Oynarım?

Girebileceğiniz adresler:

Bot ile Pokemon Go Nasıl Oynanır?

 1. Bu adreslere girip, indirme kısmından bu botları masaüstüne indirmeniz gerekiyor, aksi takdirde programın çalışmaması söz konusudur. Bu botları kullanabilmek için direktifleri iyi bir şekilde izlemelisiniz.
 2. İndirdiğiniz dosyayı hemen açmamalısınız. İndirdikten sonra biraz beklemeniz gerekiyor.
 3. Klasöre çıkart deyip, dosyanın kopyasını klasör şeklinde masaüstüne indirmeniz gerekiyor.
 4. Config klasöründe auth seçeneğini işaretleyin.
 5. Karşınıza gelecek ekranda, google yazan yerde sizin kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazan bir yer bulunmaktadır. Bu yerlere, google yazısının yanında bulunan tırnak işaretini koplayayıp yapıştırmanız gerekir. Kullanıcı adı ve şifrenin başı ve sonuna bu tırnak işaretlerini koyuyorsunuz. Ptc hesabı kullanıyorsanız, google yazan bölüme ptc yazıp, aşağıdaki bölüme de adınızı ve soyadınızı yazmanız yeterlidir.
 6. Burdan çıkıp, config ayarları bölümüne girin. True yazan bölümleri false şeklinde düzeltmeniz gerekiyor. Nerede oynamak istediğinizi en üstte kalan adres bölümüne yazabilirsiniz. Poke stop true olmalı. Bu botları en fazla 10 dakika süresince açık tutmalısınız. Çünkü sistem sizi izliyordur ve yakalandığınız anda ban yeme riskiniz yüksek.

Pokemon Go AR1 Botu Nasıl Kullanılır?

Bu bot türkçe destekli olup, anlaşılabilirdir.

 1. https://mega.nz/#!eBxSnBbZ!uBtwchq876NPn3jqA9qtXRc__GgFC06x0FJKveA7acc
 2. İndir seçeneğine tıklatıp, dosya indikten sonra klasöre çıkart deyip, masaüstüne indirin.
 3. Hata verirse tamam işaretleyebilirsiniz. Girişte Türkçe dilini seçin.
 4. İsim şifre girip google adresinizi girin. Alttaki kutucuğa tik işareti bırakın.
 5. Ayarlardan nereye gitmek istediğinizi adres kısmına girin. Sağdaki bölümlerdeki tikleri kaldırın. Diğer seçenekleri de kendi oynama tercihlerine göre ayarlayın. Hızınızı tüm botlarda 2 ve 3 km arasında tutmalısınız. Hızı aşarsanız, ban yeme olasılığınız yüksektir.
 6. Tüm ayarları doğru yapın ve bot kurulumunu tamamlayın.

Bu tür programlar çalışmak için sizi biraz bekletebilir. Herhangi bir sorun yoktur. Burdan pokemonlarınızı görebilir, pokemon transferi yapabilirsiniz. Burdan koordinatları görüp, kopyala yapıştır yöntemiyle pokemonların yoğun olduğu bölgelere girip, pokemon kazanabilirsiniz.

Pokemon Go Fake GPS ile Nasıl Oynanır?

Gençliğin yeni trendi olan pokemon go oyununda, farklı bir yerde olduğunuz göstermek yani face GPS göstermek için izleyebileceğinz farklı yöntemler bulunmaktadır. Pokemon Fake Gps ile Nasıl Oynanır öğrenebileceksiniz.Belirtmek gerekir ki, her oyunda olduğu gibi pokemon go oyununda da bu tür hileleri kullanmak sakıncalıdır. Ufak uyarılar da alabilir, sistemden sonsuza kadar da uzaklaştırılabilirsiniz. Bu sebeple, bu tür oyunlarda hile yöntemlerine başvururken, dikkat etmek gereken bazı şeyler vardır. Örneğin bu oyunda beli bir hızla ilerlemek gerekir. Ayarları düzenlerken hızınızı 2- 3 km den yukarı seçmemelisiniz. Diğeri de kurduğunuz uygulamaları belirli bir süreden fazla kullanmamalısınız, sistem hilenizi farkedebilir. Yer göstermelerinizde de çok farklı yerleri bir uygulama içerisinde seçerseniz, sistem hile yaptığınızı anlayacaktır. Bu tür ayarlara dikkat ettiğiniz takdirde, yakalanma ihtimaliniz oldukça düşüktür.

Pokemon Go Face GPS ile Nasıl Oynanır?

Face GPS uygulaması, aslında farklı uygulamalar için üretilmiş olup, Pokemon Go kullanıcılarının level atlamak için oldukça kullanılır bir hale gelmiştir. Özellikle evden çıkmak istemeyenlerin ve bilgisayar kullanıcılarının gözdesi.

 1. Nox aps Player uygulamasını, telefonunuza veya bilgisayarınıza yüklemelisiniz. Bu özellikle pokemon go oyunu için uyarlanmıştır.
 2. İndirdiğiniz oyunu, bilgisayarınıza kurun. Başla seçeneği ile ile kurulum işlemine başlayın zaten program otomatik olarak kendiliğinden açılacaktır.
 3. Uygulama otomatik açılınca, open folder seçeneğinden pokemon go oyununuzun dosyasını seçiyorsunuz.

Face GPS açılınca, olmak istediğiniz yeri seçebilirsiniz.

 1. Bu uygulamayı kullanırken, bilgisayarınızda veya telefonunuzda pokemon go programının yüklü olması gerekir.

En Fazla Pokemon Nerde Bulunur?

Oyun açıldığında, en çok poke stop bulunan yerlerde gezinirseniz, pokemonlarınızı arttırma olasılığınız yüksek. Niantic firması, bu tür gps değişikliklerini algılıyabiliyor. Özellikle adresler arası geçişlerde çok uzak mesafeleri tercih etmemelisiniz.

 • Central Park
 • New York
 • Tokyo
 • İzmir
 • İstanbul
 • Yeni Zelanda
 • Avustralya

Fake GPS ile oyunun faydaları nerlerdir?

Face gps ile pokemon go oyununu oynarken, evinizden bile çıkmadan oyunu uzak ülkelerde oynayabilirsiniz. Ülkeler arası geçişlerde banlanma ihtimaliniz çok yüksek. Ayrıca ülkemizde fazla pokemon stop bulunmadığı için ücretli pokemon alımını da kolaylıkla yapabilirsiniz. Kolay bulunmayan pokemon türlerini bulabilmeniz de mümkün. Tabi ki pokemon go türü online oyunlarda, bu tür hilelere başvurmanız, sistemden süresiz olarak uzaklaştırma anlamına gelen banlanma ile karşılaşabilirsiniz. Bu tür ban ile karşılaşmamak hem de daha sosyalleşmek adına pokemon go oyununu orijinal olarak, sokaklarda yürüyerek oynamanız da sizin açınızdan iyi olacaktır.   pokemon go

Pokemon Go’da Nasıl Hızlı Level Atlanır?

Günümüzün en popüler oyunlarından olan pokemon  oyunu hakkında çokça merak edilen ayrıntılardan biri de nasıl hızlı level atlanabilir ayrıntısıdır. Birçok pokemon oyuncusu tarafından merak edilen bu ayrıntı hakkında makalemiz üzerinden bilgiler sunacağız. Birçok pokemon oyuncularının oldukça zorluk çektiği ve bu nedenden dolayı oyundan sıkıldığı bu ayrıntının uygulanması aslında oldukça basit ve oldukça eğlenceli olmaktadır. Dilerseniz bu konu hakkında bilgileri hemen paylaşalım.

İşte Pokemon Go’da Hızlı Level Atlanabilmesi İçin Uygulanması Gerekenler Şunlardır;

 • İlk olarak yeni eşyaların kilitlerini açmalı, etrafta yer alan GYM”leri keşif etmeli ve ele geçirilen pokemonların CP’leri geliştirilmeli ve daha fazlası geliştirilmeye çalışılmalıdır.

Püf Noktalarını İse Şu Şekilde Belirtelim;

Pokestopların hücumu;

 • Oynanılan yerlerde pokemonstopların bolca bulunmasına özen gösterilmelidir. Dolaysıyla en az 5 adet pokemonstopların bulunduğu alanlarda takılmakta fayda bulunmaktadır.
 • Ele geçirilen hiçbir pokemonunun kaçırılmamasına özen gösterilmeli;
 • Ele geçirilen pokemonların kaçırılmamasına dikkat edilmelidir. Yumurtaların hapsedilmesi ve yürüdükçe kırılmaları sağlanmalıdır. Pokemonstopları her ziyaretinizde yumurta kazandığınızın bilincinde olmalısınız. Kazandığınız yumurtaları kapsüllere yerleştirin hemen sonrasında üzerinde yazılı olan km mesafesine göre yürüyerek çatlamalarını ve kırılmalarını sağlayarak içeriden çıkan pokemonları alarak XP kesebilirsiniz.

İşte hepsi bu kadardır. Yukarıda da görüldüğü üzere pokemon go’da hızlı level atlamak birkaç basit uygulamalar sayesinde kolayca gerçekleştirilebilmektedir. Ancak eğer pokemon go oyununda biraz acemiyseniz yukarıdaki uygulamaları hayata geçirme konusunda biraz zorlanabilir ve bunun sonucunda ise sıkılabilirsiniz. Dolaysıyla hem pokemon go oyununa alışmak açısından ve hem de yukarıdaki basit uygulamaları gerçekleştirmeyi öğrenmek açısından bu konuda yeteri kadar bilgisi bulunan başka bir pokemon kullanıcısından yardım talep etmenizde faydalar bulunmaktadır. Bu ayrıntı hakkında da sizlere bilgiler sunduktan sonra pokemon go’da nasıl hızlı level atlanır konusu hakkındaki makalemizi burada tamamlamaktayız. Ayrıca birçok internet sitelerinde pokemon go oyununda nasıl hızlı level atlanır hakkında oldukça karmaşık bilgiler sunulduğunun ve dolaysıyla bu konu hakkında makalemiz üzerinden sade bir açıklama gerçekleştirdiğimizi de belirtmemizde faydalar görmekteyiz. Bu ayrıntıyı da sunduktan sonra makalemizi sonlandırmaktayız. Umarız bu anlamda sizlere faydalı bilgiler sunabilmişizdir.

Pokemon GO Oynamak ya da Oynamamak İçin Nedenlerimiz

Pokemon, bir çizgi film olarak hayatımıza girdi. Seni seçtim pikachu repliği de birçoğumuzun hafızasındadır. Çizgi film serisinin çok tuttuğu dönemlerde yaşanan, ölümlü bir kaza sonucu ülkemizde yayınlanması yasaklandı. Çizgi filmin ardından bu kez de bir oyun olarak çıktı karşımıza PokemonGo. Öyle bir oyun ki, resmen bir çılgınlık aslında. Telefonunu alıp, dökülüyorsun yollara. Aynı çizgi filminde de olduğu gibi, pokemonları toplara hapsedip, gerektiğinde topu çıkararak karşı tarafın oyuncusuyla dövüştürüyorsun ve yendiğin takdirde, pokemon senin oluyor. Pokemon  aslında sadece bir oyun değil, aynı zamanda da bir sosyal aktivite görevi görüyor. Faydalarının yanında zararının da olduğu düşünülüyor.

Pokemon Go Oynamak İçin Nedenlerimiz

 1. Sosyalleşmek: Pokemon go oyuncuları, kilometrelerce yol katedip, pokemon duraklarının bulunduğu yerlere gidiyor, ekranda görünen pokemonları topluyorlar.Bu sayede kurulmuş olan arkadaşlıklar mevcut. Bu sosyallik uzmanlar tarafından da olumlu karşılanıyor.
 2. Hareket etmek: pokemon go çılgınlığı sayesinde kilometrelerce yol yürüyen insanlar var. Uzmanlara göre, bu oyun sayesinde, bilgisayar ve teknoloji ile ilgilenip bütün gün evde oturan, dışarı çıkmayan hareketsiz insanlar, sağlıkları açısından yararlı bir iş de yapmış oluyorlar.
 3. İstikrarlı Olmak: Her ne kadar oyun olursa olsun, bir amaç uğruna vakit harcıyorsunuz oyunu oynarken. Bu da oyunu oynayanları, hedefleri için çalışan istikrarli bireyler haline getiriyor.

Pokemon Go Oynamamak İçin Nedenlerimiz:

1-Oyunun bağımlılık yapması: Aslında bir çok oyunda bu sorunla karşılaşabiliyoruz. Özellikle de oyun uygulamalrı, oyuncular üzerinde bağımlılık yapıyor ve oyundan bir türlü kopamıyorsunuz. Bu da kişinin günlük yaşamını olumsuz etkiliyor. 2-Güvenlik sorunu: Bu oyunun botlarını, oyunun kendisini ve farklı hile uygulamalarını indirmek, bir nevi özel bilgilerinizin paylaşılabileceği anlamına geliyor.bu sebeple güvenli olmayan kaynaklardan oyunu indirmemeye özen gösterin. 3-Pil ömrünü kısaltması: PoKemongo uygulaması özellikle dışarıda kullanım gerektirdiğinden, mutlaka batarya şarj edici bir materyalle dolaşmanız anlamına geliyor. Bu sayede evinize uzak bir yerde şarj bitmesi halinde oyununuz yarım kalmaz. 4-Çocuklar üzerinde olumsuz etki bırakabilmesi: Aslında her oyunda olduğu gibi bu oyunun da çocuklar üzerinde olumsuz etki bırakabileceğini söylüyor uzmanlar. Çizgi filmi izlerken bir çocuğun kendini pokemon sanıp, evinden aşağı atlaması sonucu çocuğun hayatını kaybetmesi, bize oyunların bile çocuklar üzerinde ne kadar çok etkisinin olduğunu gösteriyor. Bu sebeple, bu oyunu belli yaşın altındaki, gerçekle oyunu ayırt edemeyecek olan çocukların oynaması kesinlikle tavsiye edilmiyor.    

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE