Günümüzde birçok kişi kabartma tozu’nun son derece yararlı olduğunun farkındalar. Evini temizlediğinizde, yemek pişirirken güzel bir üründür … Ancak kadınlar özellikle güzellik ürünü olarak severler.

Pişirme Soda'sını Gözler Altına Uygula ... 5 Dakika Sonradan ... Şaşıracaksın! 1En etkili maske kabartma tozu içerir.

Sana bugün verdiğimiz bu tarifi, gözlerinin etrafındaki koyu halkaları yok edecek. Yorgunluk, uyku eksikliği ve sorunlar porsiyon soda ile ortadan kalkacaktır!

Soda koyu halkaları ve gözlerin altındaki poşetleri kaldıracaktır.

Bir çözüm yapın: bir bardak sıcak su veya çay, 1 çay kaşığı kabartma tozu ilave edin, iyice karıştırın. Pamuklu bezleri karışıma batırın ve 10-15 dakika boyunca gözlerin altına koyun.

Bir süre sonra yüzünüzü yıkayın, nemlendirici krem ​​uygulayın ve aynaya yansımanıza hayran kalın.

Soda Yüz Maskesinin Faydaları

  • Bu maskenin en büyük yararı akne ve diğer lekelerin gidermesidir. Pişirme tozu, herhangi bir altta yatan mantar enfeksiyonuna karşı çok yararlı olan güçlü doğal antibiyotiktir. Hatta herhangi bir sivilce izlerini silmek ve sivilce hasarını iyileştirmek mümkündür.
  • Siyah noktalara karşı çok etkilidir. Siyah noktaların neden olduğu enfeksiyonlara karşı savaşır ve cildi gevşeterek onları çekmeyle daha kolay hale getirir.
  • Bu maske gözeneklerinize çok yardımcı olur, çünkü iltihaplanmayı azaltabilecek hafif antiseptik ve anti-inflamatuar özelliklere sahiptir, bu da gözenekleri açması nedeniyle cildi daha iyi görünmesini sağlar. Ayrıca yağın daha iyi emilmesini sağlar ve gözeneklerinizde herhangi bir tıkanmayı önler.
  • Pişirme soda da cilt tonlamasından kaynaklanan ağrıyı azaltabilir.

İhtiyacınız olan kişiye yardımcı olabileceğinden Facebook’taki Arkadaşlarınız ve Ailenizle Paylaşmayı Unutmayın