Onların En Fazla İhtiyaç Duyduklarında Köpeklerini Terk Ettiler

Onların En Fazla İhtiyaç Duyduklarında Köpeklerini Terk Ettiler 1

Felce kaplan kurtarmak

Onların En Fazla İhtiyaç Duyduklarında Köpeklerini Terk Ettiler

Hayatımıza evcil hayvan kabul ettiğimizde bunun daha iyi olması gerekiyordu.

Davranışsal sorunlar veya sağlık sorunları olsun, bir hayvana bağlandıktan sonra, bu taahhüdü takip etmeniz gerekir. Pencereden hafifçe atılması gereken bir şey değil.

Ne yazık ki, evde beslenen hayvan sahibi olma ciddiyetini yeterince alamayan insanlar var ve bir yavru yaralandığında sorunlara neden olabilir. Birinin ihtiyaç olduğu zamanlarda bir köpeği terk etmesi delilik gözüküyor, ancak sığınma evleri her zaman böyle zulüm görüyor. Kendilerini Tiger ile buluşturdular, hikayenin heck’iyle birlikte bir chihuahua karışımı.

Kaplanın omurgasında kaymış bir disk vardı ve daha önceki sahiplerinin gözetimindeyken hemilaminektomi denilen zor ve pahalı bir ameliyat geçirdi. Doktor onları Tiger’ın iyileşmesi için biraz zamana ihtiyacı olacağı konusunda uyardı ancak yakında Kaplan’ı terk etti.

Kaplanın omurgasında kaymış bir disk vardı ve daha önceki sahiplerinin gözetimindeyken hemilaminektomi denilen zor ve pahalı bir ameliyat geçirdi. Doktor onları Tiger'ın iyileşmesi için biraz zamana ihtiyacı olacağı konusunda uyardı ancak yakında Kaplan'ı terk etti.

GoFundMe / Tasarruflu Felçli Kaplan

Sadece dokuz gün sonra, sahipler Tiger’ı ötenazi istedi, çünkü hala yürümedi ve idrar yaparken ve arındırmada yardımcı olmaya ihtiyaç duydu. Cerrah, daha fazla toparlanma süresine ihtiyaç duyduğunu ve PVC borudan geçici bir tekerlekli sandalye oluşturduğunu söyledi, ancak sahipler uykuya dalmak istedi. Yolda bir yenidoğan vardı ve özürlü bir köpekle uğraşacak kaynakları yoktu.

Sadece dokuz gün sonra, sahipler Tiger'ı ötenazi istedi, çünkü hala yürümedi ve idrar yaparken ve arındırmada yardımcı olmaya ihtiyaç duydu. Cerrah, daha fazla toparlanma süresine ihtiyaç duyduğunu ve PVC borudan geçici bir tekerlekli sandalye oluşturduğunu söyledi, ancak sahipler uykuya dalmak istedi. Yolda bir yenidoğan vardı ve özürlü bir köpekle uğraşacak kaynakları yoktu.

GoFundMe / Tasarruflu Felçli Kaplan

Veterinerlik hastanesi The Fuzzy Pet Foundation ile temas kurarak yardım etmelerini istedi ve Tiger üzerinden kurtarma grubuna sahiplerini bulmalarını sağladılar. Tiger, güvende ve bakımlı olacaktı!

Veterinerlik hastanesi The Fuzzy Pet Foundation ile temas kurarak yardım etmelerini istedi ve Tiger üzerinden kurtarma grubuna sahiplerini bulmalarını sağladılar. Tiger, güvende ve bakımlı olacaktı!

GoFundMe / Tasarruflu Felçli Kaplan

TIGER’S HİKAYESİ:

Tiger torakolumbar omurgasında kaymış bir diske sahip yedi yaşındaki bir Corgi / Chihuahua-karışık köpek olup Hemilaminektomi olarak adlandırılan kapsamlı bir cerrahi prosedüre ihtiyaç duyuyordu.

Orijinal sahipleri onu ameliyat ettirdi ancak Tiger’in dokuz gün sonra hala sakat kaldığını öğrendiklerinde artık onu istemiyorlardı. Tiger’in cerrahı, Tiger’ın Tiger’ın ameliyattan kurtarmak için aylarca ihtiyacı olduğunu, hatta Tiger’i PVC boru hattı kullanarak geçici bir tekerlekli sandalye oluşturduğunu bildirdi ancak hemen ötanazi olmasını istediler (sağlam dikişler ve hepsi!). Tiger’ın kendi başına idrara çıkma / dışkılama yapamaması mutlu değildi. Ve özürlü bir köpekle başa çıkacak vakit olmadığını iddia ettiler, özellikle yenidoğan yolda.

Leave a Reply

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE