ÖKSÜRÜK ASPIRINE GRIBINE VEDA ET, VE AKCIĞERLERI BU ESKI ÇÖZÜMLE SONSUZA KADAR TEMIZLE

ÖKSÜRÜK ASPIRINE GRIBINE VEDA ET, VE AKCIĞERLERI BU ESKI ÇÖZÜMLE SONSUZA KADAR TEMIZLE

Sürekli bir öksürük ve gribe sık sık baş ederseniz, muhtemelen reçete edilen ilaçların geçici olarak yardımcı olacağını biliyorsunuzdur. Bu nedenle, sorunu bir kez ve herkes için çözmek isterseniz, doğal bir alternatif denemek zorundasınız. Dolayısıyla, en güçlü ve etkili doğal maddeler arasında havuç vardır.

havuç

Havuç çok sağlıklı ve besin maddeleriyle doludur. A vitamini ve B6 ve beta-karoten gibi vitaminlerin iyi bir kaynağıdırlar. Dahası, çok geniş kapsamlı sağlık avantajları sağlarlar. Örneğin, havuç, sağlıksız kolesterol düzeylerini düşürebilir, göz sağlığını iyileştirebilir ve karoten antioksidanları sayesinde havuç kanser şansını azaltabilir. Ek olarak, havuç da akciğerlerindeki balgam temizlemede inanılmaz derecede etkilidir.

Havuçtaki A vitamininin miktarı nedeniyle havuç, bağışıklık sistemini güçlendirmeye, solunum sorunlarının semptomlarını azaltmaya, özellikle bronş astımına yardımcı olabilir. Dolayısıyla, tüm bunlar havuçları solunum problemleri ve bağışıklık sistemini iyileştirmek için mükemmel bir çare haline getirir.

Buna ek olarak, bal ile birleştirildiğinde yararları bile en üst düzeye çıkar. Tatlım mucize bir gıdadır. Kalsiyum, bakır, demir, magnezyum, manganez, fosfor, potasyum, sodyum ve çinko açısından zengindir. Öksürmeyi azaltma ve solunum hastalıklarının semptomlarını azaltma kabiliyetine sahiptir.

Dolayısıyla, yukarıda bahsedilen tüm konuları ele alacak bir çare sunmaya karar verdik. Öksürük ve grip hakkında unutacaksınız.

EV YAPIMI ÖKSÜRÜK ŞURUBU

Malzemeler:

  • ½ kg havuç
  • 3-4 kaşık bal
  • Su

Talimatlar:

Önce, havuçları küçük parçalara kesin ve bir tencereye koyun. Daha sonra, havuç suya batıncaya kadar pota su ile doldurun. Havuçları yumuşayana kadar kaynatın. Ardından, tencereden çıkarın ve bir blendır ekleyin. Ayrıca, artık suyu ve balı ilave edin ve harmanlayın. Her gün 3 yemek kaşığı tüketmelisiniz. İki gün içinde önemli gelişmeler yaşamalısınız.

ÖKSÜRÜK ASPIRINE GRIBINE VEDA ET, VE AKCIĞERLERI BU ESKI ÇÖZÜMLE SONSUZA KADAR TEMIZLE 1

kaynak yoluyla

Leave a Reply

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE