Milyonların Duygulanmasına Neden Olan Reklam Filmi

milyonlar ağladı

Sen Ağlama

Milyonların Duygulanmasına Neden Olan Reklam Filmi

Youtube video paylaşım sitesi üzerinden yayınlanan duygusal reklam filmi, milyonlarca youtune izleyicilerinin duygulanmasına neden oldu. Oldukça anlamlı bir şekilde hazırlanan duygusal reklam filmi, ana konu olarak toplumun dilenci bir insana yaklaşımı hakkında mesajlar sunmaktadır. Genç bir bireyin rol aldığı duygu yüklü reklam filmi, toplumların ezik insanlara karşı nasıl bir bakış açısı içerisinde olduğu hakkında genel anlamda mesaj sunmaktadır.

Duygusal Reklam Filmi Konusu

Youtube video paylaşım sitesi üzerinden izlenme rekoruna imza atan duygusal reklam filminde kaleme alınan hikayede, yoksul bir dilenceye karşı mağaza sahiplerinin bakış açısı konu edinmektedir. Reklam filminde rol alan genç bir dilencenin sokaklarda yaşam mücadelesi içerisinde insanların horlayıcı ve dışlayıcı bakışları ve tutumları karşısında kendisini ezik olarak hissettiği mesajı sunulmaktadır.

Duygusal reklam filminde rol alan dilencinin bir mağaza sahibi tarafından itilip kakılmasına rağmen, dilencinin her gece aynı mağaza önünde sabahlaması ve bir gece ansızın ilgili mağazanın hırsızlar tarafından soyulmasına karşın hırsızlar ile amansız bir mücadele girmesi, mağaza sahibinin dilenciye farklı bir bakış açısı ile bakmasına neden olmuştur. Bu durumu kamera kayıtlarında izleyen mağaza sahibi, işlediği hatanın farkına varmasını sağlamıştır.

Bir İnsanı Yargılamadan Önce Tekrar Düşünün

Burada topluma verilmek istenen ana mesajın, bir insanı yargılamadan önce tekrar tekrar düşünülmesi gerektiği yönündedir. Duygusal reklam filminde de belirtildiği üzere tüm insanların değerli olduğu, ancak günümüz dünyasında ne yazık ki, toplumlarda insana yeteri düzeyde değer verilemediği ve toplumların tamamen dış görünüme odaklı kalabildiği yönünde anlamlı bir mesaj sunulmaktadır.

Sosyal Paylaşım Sitelerinde de Paylaşıldı

Youtube video paylaşım sitesi üzerinden milyonlarca beğeni kazanan duygu yüklü reklam filmi, ayrıca facebok ve twitter gibi internet dünyasının önde gelen sosyal paylaşım siteleri üzerinden de paylaşıldı. Burada da milyonlarca kullanıcı tarafından izlenme rekoruna imza atan duygu yüklü reklam filmi, bu sayede dünya toplumlarına insan değeri hakkında önemli ve bir o kadar da duygu dolu bir mesaj sunmayı başardı.

Leave a Reply

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE