Komik Evcil Hayvanlar,Maymunlar Ve Kediler

Komik Evcil Hayvanlar,Maymunlar Ve Kediler

kediler-maymunlar

kediler-maymunlar

Komik evcil hayvanlar arasında özellikle de sevimli maymunların sevimli evcil kediler ile oyun oynamaktan oldukça hoşlandığı bilinmektedir. Hayvanlar aleminin en zeki hayvan türlerinden olarak da bilinen sevimli maymunların sevimli kedileri zaman zaman gereğinden fazlaca rahatsız ettiği ve zaman zaman ise, sevimli evcil kediler ile hoşça zaman geçirdiğini belirtmekte fayda görmekteyiz.

İşte Sevimli Evcil Maymunların Sevimli Evcil Kediler İle Yaşadığı Komik Ve Eğlenceli Anlar

Sevimli Maymunun Sevimli Kedi İle Dalga Geçmesi

Sevimli bir maymunun sevimli bir kedi ile dalga geçmesi, bir kedi açısından oldukça can sıkıcı olsa gerek, buradaki sevimli maymun, sevimli kedi ile dalga geçer gibi oynamakta ve kedinin bu durumdan oldukça rahatsız olduğu görülmektedir.

Sevimli Maymunun Sevimli Kediyi Durmadan Çekiştirmesi

Yaramaz sevimli maymun sevimli kediyi sürekli olarak çekiştirmesi, kedinin bir hayli sıkılmasına ve bulunduğu ortamdan biran önce uzaklaşmasına neden olmaktadır. Ancak sevimli maymunun bu durumdan pek vazgeçeceği söz konusu olmamaktadır.

Sevimli Maymunun Sevimli Kediyi Öpmeye Çalışması

Sevimli maymunun sevimli kediyi öpmeye çalışması sırasında sevimli kedi, doğal olarak hayır karşılığı vermektedir. Ancak ısrarcı tavrını sürdüren kararlı maymun, bu kabalığından ötürü sevimli kedinin bulunduğu ortamdan hızla kaçmasına neden olmaktadır.

Sevimli Maymunun Sevimli Kedinin Kafasını Kaşıması

Sevimli maymun sevimli kediye tıpkı bir anne şefkati ile yaklaşarak sevimli kedinin kafasını eli ile kaşımaktadır. Bu durumdan oldukça hoşnut kalan sevimli kedi, sevimli maymuna herhangi bir tepki vermemeyi tercih etmektedir.

kediler-maymunlar

kediler-maymunlar

Sevimli Maymunun Uyuyan Sevimli Kediyi Rahatsız Etmesi

Sevimli maymun sevimli bir kedinin mışıl mışıl uyuduğunu fark edince, sevimli kedinin yanına doğru yavaşça yaklaşmaktadır. Bir müddet bekledikten sonra uyuyan sevimli kediye komik hareketlerde bulunan sevimli maymun, bu sayede sevimli kedinin tatlı uykusundan uyanmasına neden olmaktadır.

Sevimli Maymunun Sevimli Kedinin Başını Okşaması

Sevimli maymun sevimli kediye sevgisini gösterebilmek açısından sevimli kedinin yanına yaklaşarak eli ile sevimli kedinin başını bir anne şefkati ile okşamaktadır. Bu durumdan bir hayli memnun kalan sevimli kedi ise, sevimli maymun tarafından yapılan bu hareketi takdir etse gerek ona herhangi bir tepkide bulunmamaktadır.

Leave a Reply

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE