Kadınların Yatakta Ne İster

Kadınların Gizlice Yatakta İstediği ŞeylerKadınların Gizlice Yatakta İstediği Şeyler

Hangi şekilde dilimleyeceğiniz önemli değil, seks zor. İstenmeyen gebelikler veya cinsel yolla bulaşan hastalıklar hakkında endişelenmenin dışında bile, aynı sayfada iki kişi (ya da eğer bu üç kişiyseniz), arzuları, kazananlar, onların cant’sı ve onların birçok tonu hakkında maybes inanılmaz derecede zor olabilir. 

Açık cinsel iletişim ile ilgili iseniz, harika! Tebrikler. Ancak, birçok insanın hala yatakta tam olarak ne istediklerini açıkça ve dürüstçe konuşmak için mücadele ettiklerini söylemek yanlış olmaz  ve kadınlar çoğu zaman bu zorlukla mücadele edenlerdir, zira bunlar genellikle çok cinsel olmadıkları veya öğretilmedikleri için Cinsel isteklerini rastgele görünme korkusuyla ifade edemezler. 

Yatakta gerçekten ne istediğini sormak zor değil. Ancak çoğu kadın, erkekleriyle bu tür bir görüşmeye zamanlamanın doğru hissetmediğini kabul eder. 

Örneğin, eylemin tam ortasında ne istediğinizi soruyorsanız, her şeyi atma riski taşırsınız. Ya eşin buna dahil değilse? Ya da … çok içine? Ya da sadece istediğin şeyi nasıl yapacağını bilmiyor musun?

Ama tapuyu bitirdikten sonra denemek istediğin bir şeyi getirmek, sadece  seksden hoşlanmıyormuş gibi gözüküyor. Çoğu zaman durum böyle değildir. 

Ve onu hiçbir yerden dışarı çıkarmak zorlanmış ya da garip görünebilir ve talepte bulunduğunuz gibi görünebilir. Temel olarak, herhangi bir an, incelemeye açık olabilir. Pek çok kadın, gizli yatak odası arzularını aşağıda tutmayı tercih ediyor. 

Bu, mutlaka, eşinizin size söylemediğini söylemiş olduğu bir seks hareketleri, pozisyonları veya fantezileri dünyası demek değildir. 

Sadece birçok kadın, yatakta ortak bilgi olmayan ve çoğu erkek için istediği kesin şeyler olduğundan, ona tam olarak sormadıkça, bu şeyler genellikle ortaya çıkmaz.

Onun hakkında konuşmak için çok utangaç olsaydı ne istediğini bilmek zorundasın? Akıl okuyucusu olmadığımız için, kadınların yatakta gerçekten istedikleri şeyin altına inmek için biraz kazmaya uğraştık.

Leave a Reply

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE