İnstagramda para kazanma yolları

instagramda para kazanma yolları

İnstagramda para kazanma yolları nedir diye düşünuyorsanız ilk işiniz,  Güvenilir bir takipçi oluşturmaya başlamak olmalı. Sosyal ağda başarılı pazarlama, geniş bir takipçi listesine sahip olmakla neredeyse doğru orantılıdır.

Eğer takip işlemi pazarlama çalışmalarınızdan önce alınmışsa ya da bu konudan sonra gelirse.

Sadece önemli miktarda Instagram takipçisi gerekir.

Daha çok instagram takipçisine  sahip sahip olmanız gerekir, ne kadar çok görülürseniz, o kadar büyük olasılıkla satışlarınızı yönlendirebilirsiniz.

İnstagramda para kazanma yolları

Instagram’da Instagram’ı büyütmenin çeşitli yolları vardır. Melyssa Griffin’in en etkili yollarından biri, niştaki resimleri beğenme, sosyalleşme, bireylerin sizi takip etmesini isteme, yarışmalar düzenleme ve daha fazlası gibi taktikler tarafından vurgulandı.

Ayrıca nişinizde birtakım hashtag’leri takip etmeyi ve yayınlamayı da unutmayın.

Her zaman blogunuza bir bağlantı sağlayın, Blogunuza ürün bağlantıları, Instagram’da para kazanmak için çok önemlidir!

Her görüntü, video veya paylaştığınız her şey CTA’ları içermelidir.

Ayrıca, satın alma işlemini daha kolay hale getirebilecek öğenin numarasını veya etiketini koyduğunuzdan emin olun.

Instagram şu anda tıklanabilir web sitesi bağlantılarına izin vermemektedir, bu nedenle kullanıcıların sadece tarayıcı penceresindeki bağlantıyı yeniden yazması yeterli olacaktır.

Kaliteli görüntüleri paylaşın.Yeni özelliklerden bağımsız olarak Instagram, güzel görüntüler paylaşmaya devam ediyor.

Takipçilerinizi, görsel hislerine hitap eden resimlerle markanızın neyle ilgili olduğunu gösterin.

Ürünlerinizi gösterin, marka hikayenizi anlatın, grafik olarak değiştirilmiş görüntüler oluşturun ve yaratıcı olun. Örneğin bir spor salonu hizmetindeyseniz, çalışmalarını yapan yakışıklı erkeklerin resimlerini gösterebilirsiniz. Örneğin, yepyeni bir kitap yazıyor olabilirsiniz. Kapağın serin bir parçasını çekin ve bir çıkış tarihi ile paylaşın.

Video işlevini kullanın. Resim bin kelimeye bedelse, o zaman bir video değeri nedir?

Matematik yapıyorsun! Instagram’in en son özelliği sayesinde, yaratıcı olmanızı sağlayan 15 saniyelik bir video paylaşım seçeneği var. Hayranlarınız için kişisel bir mesaj hazırlayın ve neden yeni ürününüzü denemelerini düşündüğünüzü onlara söyleyin. Ya da belki de, kreasyonlarınızı nasıl oluşturduğunuza dair 15 saniyelik hızlı tempolu bir süreci paylaşabilirsiniz. Video binayla nasıl yaratıcı olabileceğiniz konusunda bir sınırlama yoktur! Bir video paylaşım ilham için Instagram üst markaları ve Comes kontrol edin.

Instagramdan para kazanma yolları 

Instagram’da Para Kazanmak. Şüphesiz, Instagram neredeyse her birimiz için yepyeni bir isim değil. Ama hala çoğumuz Instagram’ın farkında değiliz.

Bazıları için Instagram, resim ve videoları paylaşmak için bir sosyal ağ sitesidir. Ve muazzam derecede ünlü.

Birçoğunuz sosyal ağda aktif olacaksınız, hemen hemen hepsi Instagram’da olacak, ama hiç kimse bireyle Instagram’da para kazanabileceğinizi bilemeyecek.

Bu yüzden bugün bu makalede, Instagram yoluyla para kazanmanın ya da Instagram’da nasıl para kazanılacağının nasıl bir araya getirileceğini size anlatacağız.

instagramda para kazanma yolları

Instagram’da para kazanmanın yolu Instagram ile para kazanın.

İlk olarak, Instagram’dan para kazanmak için iyi takipçilerinizin olması gerektiğini söyledik.

Sana son bir şey söyleyeyim. Instagram’dan para kazanmanın iki yolu vardır.

İlk sponsorluk programı ve İkinci Ortaklık Programı.

  1. Bu yüzden ilk olarak Sponsor yayınını bilelim. Instagram üzerinde 5, 000’den fazla takipçiniz varsa, o zaman sponsor sponsorluğunda para kazanabilirsiniz. Bunun için markayla bir marka veya video paylaşıyorsunuz. Marka sponsoru olarak para kazanmak isterseniz, iFluenz.com adresine gidin ve hesabınızı oluşturun. Bundan sonra, sponsor olmak istediğiniz bir işaret isteyebilirsiniz. Bir sonraki slaytta satış ortaklığını nasıl programlayacağınızı öğrenin.
  2. Marka sponsoruna ek olarak, ortaklık programından da para kazanabilirsiniz. Flipkart, Amazon’un ortaklık teklif planları gibi şirketler. Bunun için öncelikle web sitelerine gidin ve ortaklık programına kaydolun. Artık, hesabınızdaki ürün resimleri ve videolarıyla bağlı kuruluş bağlantılarını paylaşmalısınız. Bundan sonra, şirket tarafından bu link üzerinden elde edilen kardan bir komisyon alacaksınız.
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE